Tvarumas

Prekės ženklas „Sun & Sea“ rinkdamasis savo tiekėjus pirmenybę teikia bendrovėms, kurios aktyviai taiko tvariai plėtojamos žvejybos principus.

4 priežastys Kodėl būtent mes?

  1. Tvariai plėtojama žvejyba – tai toks žuvų ir jūrų gėrybių žvejybos būdas, kuris nemažina gaudomų gyvūnų rūšių populiacijos žemiau kritinės ribos ir nedaro ilgalaikės neigiamos įtakos kitoms ekosistemos rūšims, t. y. neatima jų mitybos šaltinių, nenaikina jų natūralios aplinkos ir nekelia pavojaus jų gyvybei.

  2. Tvariai plėtojama žvejyba padeda saugoti nykstančias rūšis, išlaiko sveiką visų gyvūnų kontingentą, naudoja tam tikras nedestrukcines žvejybos technikas, mažina energijos, cheminių priemonių sąnaudas ir atliekų produkciją, suteikia galimybę žinoti visų žuvų kilmę nuo jų sugavimo iki patiekimo į rinką.

  3. Žvejų laivai žvejybos metu tikrinami atsižvelgiant į jų buvimo vietą. Visų sugautų žuvų kiekis ir žvejybos būdas registruojamas, o paskui šis kiekis nuskaičiuojamas nuo bendros konkrečiai rūšiai leidžiamos kvotos nurodytoje teritorijoje esamą žvejybos sezoną. Sugautą laimikį privalo registruoti tiek patys žvejai, tiek ir uostų tarnybos, o po jų – ir valstybės tarnybos.

  4. Ekologinių organizacijų ir sertifikatų vaidmuo (pvz.: MSC, „Dolphin Friendly“ ir t. t.) mums labai svarbus; pirmiausia jų svarbą suvokiame kaip paskatą protingai naudoti gamtos išteklius, kuo skubiau pritaikyti naujausius mokslo duomenis ir pinigus, gautus iš savo prekių ženklų, vėl investuoti į ekologiškus projektus.

4 možné důvody Proč právě my?

  1. Lorem ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Repudiandae dicta consectetur expedita. Rerum asperiores a blanditiis.
  2. Lorem ipsum dolor, sit amet consectetur adipisicing elit. Deleniti debitis, sint dolorum tempore consequatur hic!
  3. Lorem ipsum dolor, sit amet consectetur adipisicing elit. Quae vel illum qui temporibus doloremque reprehenderit modi?
  4. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Ex rerum illum reprehenderit ipsa itaque veritatis repellat!